İndir Google Play App Store
AkıllıBot
×
Maliyet Hesaplama Kredili Maliyet Hesaplama Toplu Maliyet Hesaplama Şartname Karşılaştırma Robotu Masaüstü Maliyet Programı Sınır Değer Hesaplama Akaryakıt Fiyatları İhale Ara İlanlar Söför Arayanlar Arac arayanlar Soför olup iş arayanlar Aracına iş arayanlar Blog Yol Katsayısı Bul Ajandam Hakkımızda İletişim

Yakşalık Maliyet Hesaplama Masaüstü Programı

Maliyet Hesaplama Programı: MEB Okul Servisi Yol Güzergahları

Artık hesap makineleri ve hatalardan kurtulmanın tam zamanı! Size yaklaşık maliyetleri hesaplama konusunda yardımcı olacak pratik bir program sunuyoruz. MEB Okul Servisi Yol Güzergahları Maliyet Hesaplama Programı ile işlerinizi kolaylaştırabilir ve daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Neden Biz?

Basit ve kullanıcı dostu arayüz sayesinde herkes rahatlıkla kullanabilir.

Hatalardan uzak, güvenilir sonuçlar sunar.

MEB okul servisi güzergahlarına uygun şekilde özelleştirilmiştir.

Zamandan tasarruf edersiniz ve daha verimli çalışırsınız.

Ücretsiz telefon desteği sağlayarak kurulum ve kullanım konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Framework Hatası Alıyorsanız:

Eğer framework hatası alıyorsanız, merak etmeyin, çözüm burada! Aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek hatanızın nasıl düzeltileceğini öğrenebilirsiniz: Framework Hatası Çözümü. icin bu bağlantıya bakabilirsiniz

Arşiv Hatası Alıyorsanız:

Arşiv hatasıyla karşılaşıyorsanız, endişelenmeyin, Winrar dosyasını indirerek sorunu çözebilirsiniz. Winrar dosyasını indirip kurmak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin: Winrar İndirme Bağlantısı.

Kurulum Yardımı:

Eğer programın kurulumu konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, sizin için hazırladığımız ayrıntılı kurulum rehberinden faydalanabilirsiniz. Kurulum Yardımı.

Artık işleriniz daha kolay ve hızlı olacak! Yaklaşık maliyet hesaplama programımız sayesinde zamandan ve çabadan tasarruf ederek daha verimli çalışabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız veya destek ihtiyacınız olursa bize ulaşmaktan çekinmeyin: 0532 777 34 99

Haydi, işleri kolaylaştırmak için adım atın ve programımızı hemen kullanmaya başlayın!

Nedir Ne işe yarar

Yaklasık olarak 20 yıllık taşıma sektöründeki tecrubelerimizi sizlere aktarmanın memnuniyetiyle yaşamaktayız. yüzlerce firmanın kullandığı yaklaşık maliyet hesaplama ve şirket yönetim sistemi sizlere sunulmaktadır.

Taşımalı eğitim kapsamının en önemli unsuru okul servisleridir. okul servisleri meb tarafından açılan ihale süreciyel temin edilir.

Milli eğitim bakanlığının taşıma ihalelerinde yaptığı yaklaşık maliyet hesaplama sistemi ile yakın sonuc sağlayan program sizlere doğru teklif hazırlamayı güzergahlardaki yol durumlarınıza göre yaklaşık maliyet hesaplama yapmanızı sağlar.

Programı indirip ücretsiz haliyle kullanabilirsiniz. sizlere eminiz ki çok fayda sağlayacaktır. 2021 itibarıyla sistemde büyük değişikliğe gidildiğinden önceki program sürümlerini kullanalar lütfen programlarını son versiyonla güncellesinler.

Maliyet Hesaplama program özellikleri

Maliyet hesaplama sistemi tüm sorularınızı 0532 777 34 99 dan sorabilirsiniz. versiyon 2 yayınlandı.

Eski Sürümler için (sınırsız sürüm) desteğimiz sona ermiştir. bilgisayarlarında yüklü olanlar kullanıma devam edebilirler.

Ücretsiz İndir(rar)

Pro Sürüm yıllık üyelerimiz içindir

Ücretsiz Pro(rar) Ücretsiz Pro(exe)

Genel sorular

Yaklasık maliyet hesaplama programını asağıdaki indirme linkinden direk olarak kurabilirsiniz Program kurulumu için en az windows 7 kurulu bilgisayarınız olmalıdır. (Hata veriyorsa .net framework 4.6)
Yaklaşık Maliyet Hesaplama programı Yılların Hesaplama Tecrubelerini kullarak kurduğumuz algoritma sayesinde MEB sitemi ile aynı sonucu verir. Yolunuzun duruma göre parametreleri girdiğinizde mazot fiyatınız aracınız ve yol katsayınızı doğru girerseniz sonuc yüzde 99.99999 dur.
Programı indirmek ve bazı özelliklerini kullanmak tamamen ücretsiz ve sınırsızdır. herhangi bir ödeme yapmadan kurabilir kullanabilirsiniz. tüm özelliklerini kullanmak isteyenler için sipariş bölümündeki fiyatlar üzerinden fiyatlandırma yapılarak lisans ücreti alınır. ve 5 lisans hesabına tanımlanır
Program alındığı versiyonla sınırsız kullanım hakkına sahiptir. örneğin Versiyon 2 yi aldınız. Versiyon 2'yi ömür boyu kullanabilir ücret ödemezsiniz. Lisans aldığınızda program bilgisayarınızı tanır. o bilgisayarın RAM,HDD gibi parcalarını değiştirmediniz sürece sizden bir daha lisans istemez. bilgisayarınızı değiştirseniz bile 5 hakkınız vardır ve bu hakları kullanabilirsiniz.
Program güncellemeleri yayınlamama hakkı saklı tutulup güncellemeleri ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. 2017-2020 yılları arası 0.1-2.0 versiyonuna kadar 20 sürüm yayınladık. ayrıca Satın alan herkese 1 Yıl ücretsiz destek veriyoruz. sonraki yıllar destek ücretlidir.

Program Kurulumu için ilk olarak programı indirmeniz ve güncel windows yüklü olması gereklidir. Winrar yüklü olanlar rar secenekli indirebilirler arşiv hatası alanlar exe seneğinden direkt indirme yapabilirler

Nature

Daha Yukarıdaki resimdeki gibi bir uyarı verirse ek bilgi deyip yinede çalıştır diyelim.

Nature

ileri deyip devam edelim. izin isterse verelim

Nature

Kapat dedikten sonra masaüstüne kurulum yapıldığını göreceksiniz.

Sistem üzerinden Online Hesaplama kullan

Özel Yazılım

Yazılım Uzmanlarımız tarafından tecrube edilerek kodlanmıştır

Kaynak Tüketimi

Kaynak Tüketimi bilgisayarın RAM'ında 16 mb dir.

Yeni Teknoloji

Program C# 9 yazılım teklnolojisyle kodlanmıştır.

Ücretsiz Kullan

Programın belli özelliklerini herkes sınırsız ve ücretsiz kullanır