İndir Google Play App Store
×
Maliyet Hesaplama Kredili Maliyet Hesaplama Toplu Maliyet Hesaplama Şartname Karşılaştırma Robotu Masaüstü Maliyet Programı Sınır Değer Hesaplama Akaryakıt Fiyatları İhale Ara İlanlar Söför Arayanlar Arac arayanlar Soför olup iş arayanlar Aracına iş arayanlar Blog Yol Katsayısı Bul Ajandam Hakkımızda İletişim

Yakşalık Maliyet Hesaplama Masaüstü Programı

Yaklaşık Maliyet Hesaplama Programı Meb Okul servisi yol güzergahları maliyet hesaplama programı size hesap makinasından ve hatalardan kurtaracak. Programı kuramayanlar herhangi bir hata alanlar 0532 777 34 99 numaradan destek alabilirler

Framework hatası alanlar bu bağlantıya bakabilirler arşiv hatası alanlar Winrar Dosyasını indirip kurmaları gerekmektedir(indir)

Asağıdaki Kurulum Yardımı Bölümünden de yardım alabilirler.

Nedir Ne işe yarar

Yaklasık olarak 20 yıllık taşıma sektöründeki tecrubelerimizi sizlere aktarmanın memnuniyetiyle yaşamaktayız. yüzlerce firmanın kullandığı yaklaşık maliyet hesaplama ve şirket yönetim sistemi sizlere sunulmaktadır.

Taşımalı eğitim kapsamının en önemli unsuru okul servisleridir. okul servisleri meb tarafından açılan ihale süreciyel temin edilir.

Milli eğitim bakanlığının taşıma ihalelerinde yaptığı yaklaşık maliyet hesaplama sistemi ile birebir uyum sağlayan program sizlere doğru teklif hazırlamayı güzergahlardaki yol durumlarınıza göre yaklaşık maliyet hesaplama yapmanızı sağlar.

Programı indirip ücretsiz haliyle kullanabilirsiniz. sizlere eminiz ki çok fayda sağlayacaktır. 2020 itibarıyla sistemde büyük değişikliği gidildiğinden önceki program sürümlerini kullanalar lütfen programlarını son versiyonla güncellesinler.

Maliyet Hesaplama program özellikleri

Maliyet hesaplama sistemi tüm sorularınızı 0532 777 34 99 dan sorabilirsiniz. versiyon 2 yayınlandı.

  • Güzergahın durumuna göre 3 ayrı yol hesaplama.
  • Kategoriye güzergahları ayırıp veritabanına kaydetme.
  • Excel listesini verip toplu hesaplama yapma.
  • Parametreleri kendize göre manuel yada online cekerek düzenleme.
  • MEB sistemi ile uyumludur
  • 1 Yıl Ücretsiz Program Desteği!
  • 1 Yıl Garanti(garanti süresi lisanstan sonra bir yıldır)
  • Lisans Sözleşmesi İndir (Lisans alanlar sözleşmeyi okuyup kabul etmiş sayılır)

Ücretsiz İndir(rar) Ücretsiz İndir(exe)

Pro Sürüm yıllık üyelerimiz içindir

Ücretsiz Pro(rar) Ücretsiz Pro(exe)

Genel sorular

Yaklasık maliyet hesaplama programını asağıdaki indirme linkinden direk olarak kurabilirsiniz Program kurulumu için en az windows 7 kurulu bilgisayarınız olmalıdır. (Hata veriyorsa .net framework 4.6)
Yaklaşık Maliyet Hesaplama programı Yılların Hesaplama Tecrubelerini kullarak kurduğumuz algoritma sayesinde MEB sitemi ile aynı sonucu verir. Yolunuzun duruma göre parametreleri girdiğinizde mazot fiyatınız aracınız ve yol katsayınızı doğru girerseniz sonuc yüzde 99.99999 dur.
Programı indirmek ve bazı özelliklerini kullanmak tamamen ücretsiz ve sınırsızdır. herhangi bir ödeme yapmadan kurabilir kullanabilirsiniz. tüm özelliklerini kullanmak isteyenler için sipariş bölümündeki fiyatlar üzerinden fiyatlandırma yapılarak lisans ücreti alınır. ve 5 lisans hesabına tanımlanır
Program alındığı versiyonla sınırsız kullanım hakkına sahiptir. örneğin Versiyon 2 yi aldınız. Versiyon 2'yi ömür boyu kullanabilir ücret ödemezsiniz. Lisans aldığınızda program bilgisayarınızı tanır. o bilgisayarın RAM,HDD gibi parcalarını değiştirmediniz sürece sizden bir daha lisans istemez. bilgisayarınızı değiştirseniz bile 5 hakkınız vardır ve bu hakları kullanabilirsiniz.
Program güncellemeleri yayınlamama hakkı saklı tutulup güncellemeleri ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. 2017-2020 yılları arası 0.1-2.0 versiyonuna kadar 20 sürüm yayınladık. ayrıca Satın alan herkese 1 Yıl ücretsiz destek veriyoruz. sonraki yıllar destek ücretlidir.

Program Kurulumu için ilk olarak programı indirmeniz ve güncel windows yüklü olması gereklidir. Winrar yüklü olanlar rar secenekli indirebilirler arşiv hatası alanlar exe seneğinden direkt indirme yapabilirler

Nature

Daha Yukarıdaki resimdeki gibi bir uyarı verirse ek bilgi deyip yinede çalıştır diyelim.

Nature

ileri deyip devam edelim. izin isterse verelim

Nature

Kapat dedikten sonra masaüstüne kurulum yapıldığını göreceksiniz.

Sistem üzerinden Online Hesaplama kullan

Özel Yazılım

Yazılım Uzmanlarımız tarafından tecrube edilerek kodlanmıştır

Kaynak Tüketimi

Kaynak Tüketimi bilgisayarın RAM'ında 16 mb dir.

Yeni Teknoloji

Program C# 9 yazılım teklnolojisyle kodlanmıştır.

Ücretsiz Kullan

Programın belli özelliklerini herkes sınırsız ve ücretsiz kullanır